Donny van de Beek pranë transferimit te skuadra e njohur
Sport

Donny van de Beek pranë transferimit te skuadra e njohur

Donny van de Beek do të largohet nga Manchester United në orët e ardhshme për të shijuar minutat dhe mundësitë që nuk i kanë ardhur në dy sezonet e tij në Old Trafford.

Sipas fichajes.com, për të marrë shërbimet e holandezit është Crystal Palace i Patrick që drejtohet nga Vieira, transmeton albeu.

Nën drejtimin e trajnerit francez, mesfushori 24-vjeçar shpreson të rifitojë besimin dhe të jetë në gjendje të ringjallë karrierën e tij për të arritur nivelin që kishte te Ajax.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa