“Bebe” e Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Zvicër
Magazina

“Bebe” e Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Zvicër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, bëri rikthimin fuqishëm në muzikë dhe po pëlqehet në masë të madhe.

Ajo rreth dy javë më parë solli këngën e re të quajtur “Bebe”, të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Ky projekt i artistes u prit mirë dhe për kaq kohë të shkurtër kaloi shifrën e gjashtë milionë klikimeve në platformën YouTube.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa