Jennifer Lopez shfaqet elegante në një bluzë me lule dhe xhinse
Magazina

Jennifer Lopez shfaqet elegante në një bluzë me lule dhe xhinse

Ajo është parë duke kërkuar shtëpi nëpër Los Anxhelos me të fejuarin e saj Ben Affleck javët e fundit.

Por Jennifer Lopez ishte duke blerë për veshje luksoze të mërkurën kur u pa në Beverly Hills.

Ylli 52-vjeçar i “Marry Me” shkoi e vetme teksa ndaloi në lokacionet luksoze të Gucci dhe Brunello Cucinelli në Rodeo Drive ikonë të qytetit, ndërsa u vesh me një kombinim të lezetshëm, por të rastësishëm.

Jennifer dukej bukur me një bluzë shumëngjyrësh pastel të zbukuruar me një hark hiri-kaltër të varur nga jaka e saj.

Shpatullat bojë qielli të bluzës u gjallëruan nga dizajnet e fluturave rozë, dhe pjesa e mesme e saj mbi bustin dhe mesin e saj tregonte një kullotë të gjelbër të zbehtë të zbukuruar me lule të bukura.

Pjesa e poshtme e artikullit e bënte kontrast me modele lulesh në ngjyrë vjollce më të errët.

Krijuesja e hiteve kishte veshur mëngët e gjata të përveshura deri në bërryla dhe i kishte futur lirshëm në një grup xhinse të gjera me bel të lartë.

Ajo e kompletoi pamjen e saj me taka ngjyrë hiri, teksa qëndroi në temën pastel me një çantë dore Valentino ngjyrë rozë e zbehtë dhe i stiloi flokët e saj ngjyrë karamel me një nyjë të thjeshtë sipër.