Capital T paralajmëron këngën e tij të re
Magazina

Capital T paralajmëron këngën e tij të re

Reperi Capital-T vazhdon të mbetët njëri nga artistët më aktiv për momentin.

Ai po vazhdon me publikimin e këngëve të reja dhe postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi këngëtari ka paralajmëruar këngën e tij më të re.

Kjo këngë pritët të titullohet “Për dashni” dhe do publikohet me datë 4 maj.

Ndryshe kënga e fundit e këngëtarit titullohet “PER TY x DY ZEMRA” dhe është publikuar me 14 shkurt të këtij viti.


MË SHUME NGA Magazina