Moti në Shqipëri
Shqipëri

Moti në Shqipëri

Moti pritet të mbajë me diell dhe vranësira, përgjatë relieveve malore parashihen reshje të dobëta shiu. Temperaturat do të lëvizin nga 18 deri në 21 °C.

Do të jetë me kthjellime dhe vranësira, priten rrebeshe shiu dhe stuhi përgjatë vargmaleve. 


MË SHUME NGA Shqipëri