Aktorja e famshme zbulon se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së tretë
Magazina

Aktorja e famshme zbulon se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së tretë

Michelle Williams është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë. Ylli i shumë filmave zbuloi lajmin e ëmbël teksa pozoi për Variety. Aktorja 41 vjeçare dhe bashkëshorti i saj, mirëpritën një fëmijë në vitin 2020, një djalë të quajtur Hart.


MË SHUME NGA Magazina