Chelsea po monitoron Ibrahim Sangare
Sport

Chelsea po monitoron Ibrahim Sangare

Uran Krasniqi/RTKLive

Chelsea po vazhdon ta mbajë në vëmendje mesfushorin e PSV Eindhoven dhe të Bregut të Fildishtë, Ibrahim Sangare, raporton "Mirror". 

24-vjeçari ka qenë në formë të mirë në Eredevise këtë sezon dhe disa klube nga Premier League e kanë vëzhguar atë. 

Thomas Tuchel po planifikon një rinovim të mesfushës dhe Sangare është pjesë e këtij plani. 


MË SHUME NGA Sport