PSG përgatit ofertë për Manen
Sport

PSG përgatit ofertë për Manen

Uran Krasniqi/RTKLive

Paris Saint-Germain po përgatitet për ta transferuar Sadio Mane nga Liverpool. 

Mane, 30 vjeç, po i afrohet vitit të fundit të kontratës së tij dhe e ardhmja e senegalezit në Anfield është e pasigurt. Kjo situatë u ka dhënë arsye disa nga klubeve kryesore të Evropës për të menduar afrimin e tij. Sipas Bild, PSG do të bëjë një ofertë joshëse e cila mund ta sjellë afrikanin në "Parc des Princes".

Paraprakisht Mane është ndërlidhur edhe me një kalim tek Bayern Munchen. 

 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa