Moti në Kosovë
Lajme

Moti në Kosovë

Sot pritet të mbajë kryesisht mot i ngrohtë dhe me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-29 gradë celsius.

Indeksi i rrezeve UV mbetet i lartë. 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa

MË SHUME NGA Lajme