Villa mendon për afrimin e Luis Suarez
Sport

Villa mendon për afrimin e Luis Suarez

Uran Krasniqi/RTKLive

Aston Villa po e shqyrton mundësinë e nënshkrimit me sulmuesin e njohur, Luis Suarez.

Uruguaiani tashmë është një lojtar i lirë pasi kontrata e tij me Atletico Madrid ka skaduar në fund të sezonit të La Liga, raporton "Daily Telegraph".

Një lëvizje e tillë do të bënte që Suarez të ribashkohej te Villla me ish-shokët e skuadrës së Liverpool-it, Steven Gerrard dhe Philippe Coutinho.


APR
Romay Lift