Këngëtari i famshëm fotografohet në një karrige me rrota
Magazina

Këngëtari i famshëm fotografohet në një karrige me rrota

Elton John është fotografuar në një karrige me rrota teksa mbërriti në aeroportin e Leipzig në Gjermanteksa mbërriti në aeroportin e Leipzig në Gjermani. Këngëtari 75 vjeçar shqetësoi fansat pasi nuk dukej në gjendje të mirë shëndetësore përpara fluturimit të tij.

Elton do të marrë pjesë në koncertin e jubileut Platinum të Mbretëreshës britanike të shtunën. Turneu i tij evropian do të vazhdojë këtë muaj. Në vitin 2019, Elton zbuloi se po përdorte një karrige me rrota pasi pësoi një ndrydhje në kyçin e këmbës.

Dora ndihmëse: Këngëtari ishte i veshur me një nga tuta të markës së tij Gucci dhe kishte veshur një maskë për fytyrën kur mbërriti në aeroportin e Leipzig në një karrige me rrota

Hapni rrugën: Legjenda e njohur e popit u drejtua drejt një makine në pritje

Emocionuese: Elton do të luajë së bashku me Queen dhe Diana Ross për koncertin jubile të Platinumit të Mbretëreshës të shtunën në një performancë të regjistruar paraprakisht


APR