As shtratin nuk ndajnë më së bashku, Shakira dhe Pique jetojnë veçmas
Magazina

As shtratin nuk ndajnë më së bashku, Shakira dhe Pique jetojnë veçmas

Sipas gazetarit të “El Periodico”, Emilio Pérez de Rozas, mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe partnerja Shakira dyshohet se kanë jetuar veçmas për disa javë.

Emilio Perez u shfaq në një transmetim të drejtpërdrejtë video të podcast-it Mamarazzis, i cili postohet çdo të mërkurë në llogaritë në Instagram dhe Facebook të portalit “El Periodico”. Gazetari pohoi se ylli i popit me famë botërore e kapi Piquen duke tradhtuar me një grua tjetër disa javë më parë, gjë që ka çuar në ndarjen e supozuar.

Pique thuhet se është larguar nga shtëpia që ndan me Shakirën. Mbrojtësi i Barcelonës ka disa javë që jeton në dhomën e tij të beqarisë. Raporti pohoi se Pique jeton një “mënyrë jetese festive” dhe frekuenton rregullisht klubet e natës si “Bling Bling” dhe “Patron” në Barcelonë, ndërsa shtoi gjithashtu se dyshja mund të ‘ndahen’ së shpejti.

Ndërsa vërtetësia e pretendimeve nuk është e sigurt, gazetari pohoi si më poshtë:

“Kjo është arsyeja pse ajo (Shakira) do të kishte marrë vendimin për t’u ndarë,” shton Fa, i cili ka cituar drejtpërdrejt informacionin nga burimet e tij: “Kjo është kështu ka ndodhur. Kjo është arsyeja pse ka distancë. Ndoshta nuk ka mbetur gjë, por ajo pabesi ka kaluar”.

 


 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa