Partia Socialiste nis festimet për 31 vjetorin e themelimit
Shqipëri

Partia Socialiste nis festimet për 31 vjetorin e themelimit

rtsh.al

Partia Socialiste ka nisur pak minuta më parë festimet për 31 vjetorin e themelimit.

Neë këtë takim festiv janë të pranishëm jo vetëm nivele të larta të PS-së, duke filluar që nga kryetari i socialistëve, Edi Rama, por edhe drejtues të niveleve të ndryshme partiake, forumesh, si dhe deputetë.

Në festën e socialistëve janë të pranishëm edhe drejtues të lartë të 2 partive opozitare LSI dhe PAA.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa

MË SHUME NGA Shqipëri