Zbulohet dueti që po sjell Elvana Gjata me këngëtaren e njohur
Magazina

Zbulohet dueti që po sjell Elvana Gjata me këngëtaren e njohur

Kjo verë do të jetë plot me bashkëpunime. Ndërsa disa duete janë publikuar, të tjera pritet të vijnë duke premtuar një sezon të jashtëzakonshëm. Së fundmi, është mësuar se një tjetër hit do të lancohet nga diva e muzikës, Elvana Gjata me Dhurata Dorën.

Të paktën këtë kanë lënë të nënkuptojnë menaxherët e këngëtareve pasi kanë postuar foto nga i njëjti vend. Megjithatë, ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga ana e artisteve. Kujtojmë që Elvana solli pak muaj më parë hitin me Bardhin dhe Dj Gimi-O.

Ndërsa Dhurata solli tre muaj më parë këngën solo me titull “Sa m’ke mungu”.


MË SHUME NGA Magazina