Broja në shënjestër të West Ham
Sport

Broja në shënjestër të West Ham

Uran Krasniqi/RTKLive

West Ham po ballafaqohet me mungesë në repartin e sulmit dhe një opsion për zgjidhje çon tek Armando Broja.  

Michail Antonio është i vetmi qendërsulmues në skuadrën e David Moyes. 

30 milion funta është oferta e Chelseas për sulmuesin e Kombëtares shqiptare. 

Broja së fundmi ishte pjesë e Southampton, ku me paraqitjet e tij tërhoqi shumë vëmendje. 

Ai prej kohësh është kthyer në fjalë kryesore edhe te Shqipëria. 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa