Islami largohet nga Drita
Sport

Islami largohet nga Drita

Uran Krasniqi/RTKLive

Përparim Islami nuk do të jetë më pjesë e Dritës. Klubi gjilanas ka njoftuar për ndërprerjen e bashkëpunimit.

"Klubi ynë, FC DRITA dhe futbollisti Përparim Islami kanë ndarë rrugët e bashkëpunimit. Islami, mbrojtës i krahut të djathtë ishte për një sezon në klubin tonë dhe në total ka zhvilluar 20 ndeshje dhe ka realizuar 2 asiste. FC DRITA i dëshiron suksese në karrierë".


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa