Mbyten ​dy 66-vjeçar në plazhet në Kavajë dhe Himarë
Shqipëri

Mbyten ​dy 66-vjeçar në plazhet në Kavajë dhe Himarë

KP

Shtetasit S. M., rreth 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Borshit, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Një tjetër 66-vjeçar është mbytur këtë pasdite teksa po pushonte në plazhin e Kavajës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40, ku V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 


APR
Romay Lift