Silva mes Cityt dhe Barcelonës, kjo është deklarata e tij
Rtklive
Sport

Silva mes Cityt dhe Barcelonës, kjo është deklarata e tij

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Mesfushori i Manchester Cityt, Bernardo Silva, prej kohësh është i lidhur me transferimin në Barcelonë.

Spanjolli thotë se është i lumtur të Manchester City, por ai e pranon se nuk e di se çfarë mund të ndodh në të ardhmen.

“Unë gjithmonë kam thënë se jam i lumtur në Manchester City, por nuk e di se çfarë do të ndodhë më pas. Do të shohim. Marrëdhëniet e mia me klubin janë shumë të mira”, tha ai për ESPN.

“Unë jam i hapur më ta dhe ata e dinë se çfarë dua unë. Nëse qëndroj, do të jem shumë i lumtur. Gjithmonë do ta respektoj këtë klub dhe do të jap më të mirën për të”, theksoi  tha Silva. 


MË SHUME NGA Sport