Ndeshja Klaksvik - Ballkani vjen përmes ekranit të RTK-së
Rtklive
Sport

Ndeshja Klaksvik - Ballkani vjen përmes ekranit të RTK-së

Uran Krasniqi/RTKLive

Ballkani do të ndeshet me Klaksvik të enjten në një ndeshje të vlefshme për Conference League dhe do të transmetohet direkt në RTK.

Ndeshja fillon nga ora 20:00. 

Kampioni kosovar ndeshjen e parë në "Fadil Vokrri" e ka fituar me rezultat 3-2. 

Në rast se Ballkani e kalon këtë kundërshtar do të ndeshet në "play off" me Shkupin, që humbi nga Shamrock Rovers në Europa League, por do të vazhdojë garat në Conference League.  


MË SHUME NGA Sport