Dren Abazi – artisti i radhës që do të performojë në Sunny Hill Tirana
Magazina

Dren Abazi – artisti i radhës që do të performojë në Sunny Hill Tirana

Sunny Hill do të mbahet për herë të parë edhe në Tiranë, më datat 26, 27 dhe 28 gusht.

Festivali Sunny Hill ka bërë të ditur se këngëtari i radhës që do të performojë aty është edhe Dren Abazi.

“Jemi shumë të emocionuar pasi Dren Abazi bashkohet me Sunny Hill për të na lënë të mahnitur me meloditë e tij autentike dhe energjinë xhaz”, thuhet në postimin zyrtar të Sunny Hill.

Dren Abazi kishte njoftuar para dy javëve se do të jetë në Sunny Hill në Tiranë, gjatë një paraqitje në televizion.

 


MË SHUME NGA Magazina