Nuhiu para ndeshjes me Trepça `89: Nesër ta nisim mbarë
Sport

Nuhiu para ndeshjes me Trepça `89: Nesër ta nisim mbarë

Uran Krasniqi/RTKLive

Trajneri i Dritës së Gjilanit, Ardian Nuhiu ka thënë se ndeshja e nesërme ndaj Trepça ’89 duhet fitohet për ta nisur mbarë këtë kampionat.

“Nesër na pret një skuadër që gjithmonë meriton të jetë në Superligë, sepse ka dëshmuar gjithmonë cilësi. Ata kanë ruajtur grupin dhe jo rastësisht janë rikthyer, por mendoj se skuadra jonë është gati dhe është e rëndësishme që të bëjmë maksimumin të gjithë që të nisim kampionatin mbarë”, ka thënë ai. 

Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 17:00 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë.


MË SHUME NGA Sport