Shuhet në moshën 49 vjeçare aktorja e njohur
Magazina

Shuhet në moshën 49 vjeçare aktorja e njohur

Aktorja Robyn Griggs, e njohur më së shumti për rolet në telenovelat “Another World” dhe “One Life to Live” ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare. Lajmin e trishtë e bëri me dije një mik i saj. Aktorja kishte zbuluar më parë se ishte prekur nga kanceri i qafës së mitrës.


MË SHUME NGA Magazina