Edhe Chelsea e dëshiron Casemiron, ja sa kërkon Reali
Sport

Edhe Chelsea e dëshiron Casemiron, ja sa kërkon Reali

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Pas Manchester Unitedit, është Chelsea një tjetër klub i madh i Premier Leagues, që është i interesuar për mesfushorin e Real Madridit, Casemiron.

Braziliani duket se gjatë kësaj verë, do të ndahet me Real Madridin për bërë një hap tjetër në karrierën e tij futbollistike.

“Portali 90min” te enjten shkruan se “edhe Chelsea e kërkon Casemiron”.

Real Madridi raportohet se do të lironte lojtarin për çmimin 60 milionë euro.

‘Blutë’ e Londrës dhe Manchester United pritet të bëjnë garë të ashpër për transferimin e brazilianit. 


MË SHUME NGA Sport