‘Sunny Hill’ sjell në Tiranë DJ-in e njohur holandez, Hardwell
Rtklive
Magazina

‘Sunny Hill’ sjell në Tiranë DJ-in e njohur holandez, Hardwell

DJ i njohur holandez, Hardwell, do të jetë pjesë e ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të ‘Sunny Hill’ në Instagram.

“BOOM. Pas rikthimit të tij masiv në Ultra Music Festival, DJ-i rekord në botë Hardwell do të luajë setet e tij kryesore në Festivalin Sunny Hill!”, thuhet në postim.

Ndërkaq, ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

 


MË SHUME NGA Magazina