Policia e Kosovës për 24 orë ka shqiptuar 1 mijë e 838 gjoba trafiku
Rtklive
Në Fokus

Policia e Kosovës për 24 orë ka shqiptuar 1 mijë e 838 gjoba trafiku

RTKLive

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se brenda 24 orëve janë shqiptuar 1 mijë e 838 gjoba trafiku, janë shënuar 35 aksidente trafiku me dëme materiale dhe 20 aksidente me të lënduar.

Tutje, bëhet e ditur se për 24 orë, policia ka arrestuar 22 persona dhe 17 janë dërguar në mbajtje.


MË SHUME NGA Në Fokus