Prestigjozja Elle për Dua Lipën: Si po e frymëzon brezin e ri në Kosovë
Magazina

Prestigjozja Elle për Dua Lipën: Si po e frymëzon brezin e ri në Kosovë

abcnews.al

Festivali “Sunny Hill” dhe performanca e Dua Lipës ka bërë bujë nëpër mediat e huaja. Së fundmi, ka qenë revista prestigjioze “Elle”, që i ka kushtuar një artikull yllit shqiptar me titull: “Dua Lipa liberalizon shtetin më të ri” dhe se si shqiptarja u bë një ambasadore nderi që frymëzon të rinjtë në Kosovë.

Revista prestigjioze ndalet te festivali “Sunny Hill” që u mbajt pak javë më parë në Prishtinë dhe po vazhdon aktualisht në Tiranë ndërsa vë theksin gjithashtu dhe te përpjekja e vazhdueshme dhe fushata që ka nisur Dua Lipa dhe familja e saj për të liberalizuar vizat me Kosovën.


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle