Prishtina-Drita, formacionet
Sport

Prishtina-Drita, formacionet

Uran Krasniqi/RTKLive

Prishtina dhe Drita ballafaqohen sonte në një ndeshje të vlefshme për Superligën e Kosovës. Tashmë janë publikuar edhe formacionet.

PRISHTINA: Nika, Belica, Mici, Bytyqi, Useini, Pefqeli, Gashi, Kryeziu, Krasniqi, Hoti, Uka.

DRITA: Maloku, Limani, Vitija, Broja, Namani, Baftiu, Azjeraj, Blakqori, Bardhoku, Simonovski, Kryeziu.


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle