Conte mund të largohet në verë nga Tottenham
Sport

Conte mund të largohet në verë nga Tottenham

Uran Krasniqi/RTKLive

Antonio Conte do të largohet nga Tottenham Hotspur këtë verë, ka thënë eksperti italian i transferimeve Gianluca Di Marzio.

“Lajmi është se Antonio Conte do të largohet nga Tottenham në fund të sezonit”, ka thënë ai.

Trajneri italian pati nënshkruar një marrëveshje për tetëmbëdhjetë muaj në nëntor 2021.

"Spurs" nuk po kalojnë në një formë të mirë këtë sezon dhe kjo mund të ndikojë që ata të ndryshojnë trajnerin e tyre.


MË SHUME NGA Sport