Rashica shënon gol në fitoren e Galatasarayt
Sport

Rashica shënon gol në fitoren e Galatasarayt

Galatasaray ka fituar 4-0 kundër Girensunsporit të shtunën, në një ndeshje të vlefshme për Superligën e Turqisë, dhe reprezentuesi kosovar, Milot Rashica, ka realizuar njërin nga golat.

Rashica golin e ka realizuar në minutën e 88-të. Ai e vodhi topin në sulm dhe e përfundoi aksionin me sukses. 

Anësori është në huazim te klubi turk nga Norwich.

Aktualisht Galatasaray është lider në Superligën turke. 


MË SHUME NGA Sport