I hiqet goli Muriqit, Nacho shënon autogol
Sport

I hiqet goli Muriqit, Nacho shënon autogol

F.Bytyqi /RTKLive

Pas shumë analizave, Vedat Muriqit i është hequr goli në duelin Mallorca-Real Madrid.

Sulmuesit kosovar i është hequr goli pasi topin e kishte goditur Nacho, duke e dërguar në rrjetë.

Pjesa e parë e ndeshjes mes Mallorca dhe Realit është mbyllur me epërsinë e nikoqirëve prej 1-0. 


MË SHUME NGA Sport