Napoli - Eintracht Frankfurt, formacionet
Sport

Napoli - Eintracht Frankfurt, formacionet

Uran Krasniqi / RTKLive

Napoli dhe Eintracht Frankfurt ndeshen sonte në Champions League, me skuadrat që zhvillojnë ndeshjen e dytë të 1/8 të finales dhe janë në kërkim të çerekfinales. Tashmë janë publikuar edhe formacionet.

No description available.


MË SHUME NGA Sport