Rita publikon fotografi tjera nga “Oscars 2023
Magazina

Rita publikon fotografi tjera nga “Oscars 2023

RTKlive

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, disa ditë me parë ka marrë pjesë në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve, “Oscars 2023”.

Ajo u pa më pasë  në ndejën e organizuar nga revista “Vanity Fair”, ku kishte veshur një fustan të bardhë dhe të gjatë.

Në këtë event, 32-vjeçarja ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, regjisori me prejardhje nga Zelanda e Re, Taika Waititi.

 


“Çfarë nate, ‘Vanity Fair’. Faleminderit ‘Hassanzadeh Jewellery’ për prekjet e fundit në dukjen time”, shkroi Ora në Instagram.


MË SHUME NGA Magazina