Mësohen çiftet çerekfinaliste në EL dhe CL
Sport

Mësohen çiftet çerekfinaliste në EL dhe CL

Uran Krasniqi / RTKLive

Manchester United – Sevilla, Juventus – Sporting, Bayer Leverkusen – Union Saint-Gilloise dhe Feyenoord – Roma janë çiftet.

Në Nyon të Zvicrës sot u tërhoq shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Evropës.

Gjithashtu sot janë mësuar edhe përballjet e Conference League. 

Lech Poznan do të ndeshet me Fiorentinën, Gent me West Ham, AZ Alkmaar me Anderlecht dhe Basel me Nice. 

 


MË SHUME NGA Sport