Ferizaji dhe Ballkani ndahen baraz
Sport

Ferizaji dhe Ballkani ndahen baraz

Uran Krasniqi / RTKLive

Ballkani nuk ka arritur të bëjë më shumë se sa një barazim me Ferizajin.

Në ndeshjen e Javës së njëzet e gjashtë, ferizajasit dhe suharekasit nuk kanë qenë në gjendje për të tundur rrjetat, duke bërë që rezultati të jetë 0-0. 
Pas kësaj ndeshje, Ballkani mbetet në pozitën e dytë në tabelë me pesëdhjetë e një pikë, kurse Ferizaji në vendin e nëntë me njëzet e tetë pikë.

Ndeshjen e radhës Ballkani e luan me 


MË SHUME NGA Sport