Moti sot në Shqipëri
Shqipëri

Moti sot në Shqipëri

Këtë të martë moti ka marrë një kthesë tjetër. edhe pse jemi në pranverë.

Priten vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat e mesditës.

Megjithatë temperaturat  do të rriten përsëri në ditët në vijim.


MË SHUME NGA Shqipëri