Mot i vranët dhe me intervale të gjata me diell
Foto arkiv/ RTKlive
Lajme

Mot i vranët dhe me intervale të gjata me diell

RTKlive

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mban not i vranët dhe me intervale të gjata me diell.

“Nëpër zona të kufizuara ka mundësi për riga  shiu të intensitetit të dobët”, njofton IHMK.

 


MË SHUME NGA Lajme