Kurti më 26 mars në Tiranë, takim me Ramën dhe Nikollën
Foto: RTKlive
Lajme

Kurti më 26 mars në Tiranë, takim me Ramën dhe Nikollën

RTSH

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të vizitojë më 26 mars Tiranën. Gjatë kësaj vizite, Kurti do zhvillojë takim me Kryeministrin Edi Rama dhe me Kryeparlamentaren, Lindita Nikolla.


MË SHUME NGA Lajme