A do të rikthehet Verratti në Itali? Kjo është përgjigja e italianit
Sport

A do të rikthehet Verratti në Itali? Kjo është përgjigja e italianit

F.Bytyqi/RTKLive

Mesfushori italian i Paris Saint-Germain, Marco Verratti, ka thënë se është i lumtur në Francë, por ai nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në Itali.

“E ardhmja në Itali? Kush e di", tha italiani.

“Por unë jam shumë i lumtur në PSG dhe ëndrra ime është të fitoj Ligën e Kampionëve në Paris”, theksoi Verrati.

Reprezentuesi italian është një nga lojtarët më të mirë tek PSG-ja.


MË SHUME NGA Sport