Moti sot në Shqipëri
Shqipëri

Moti sot në Shqipëri

Moti sot do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme.

Dita nis me kthjellime deri në mesditë e më pas gradualisht vranësira.

Në orët e mesditës dhe kryesisht pasdite vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët e lokalisht përgjatë relieveve malore me intensitet deri mesatar.

by Taboola

Sponsored Links

You May Like

If you own a mouse, you will never turn off your computer again.RiverCombat

Shira më te dendur do të bien në zonat përgjatë kufirit Lindor të Shqipërisë. Shtrëngata lokale në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek.

 


MË SHUME NGA Shqipëri