Thaçi në familjen e Veselit për ngushëllime pas vdekjes së axhës së tij
Sharr Travel

Thaçi në familjen e Veselit për ngushëllime pas vdekjes së axhës së tij

Presidenti Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllime pas vdekjes së axhës së kryeparlamentarit Kadri Veseli, Jetish Veselit.

Postimi i plotë i Thaçit në 'facebook' :

Mikut tim, Kadriut, si dhe tërë familjes Veseli në Broboniq u shpreha ngushëllime për vdekjen e axhës Jetish. Bashkëndjejmë me familjen Veseli dhe jemi pranë tyre për ta ndarë dhimbjen dhe mërzinë së bashku! HTH


MË SHUME NGA Aktuale