Ribery kërkohet edhe në Rusi

Ribery kërkohet edhe në Rusi

Nuk është vetëm klubi italian, Fiorentina që e do francezin Franck Ribery, transmeton RTKLive.

Ish-ylli i Bayern Munich tashmë kërkohet edhe nga dy klubet ruse. Sipas medieve italiane, 36 vjeçari kërkohet nga Dinamo Moscoë dhe Spartak në Rusi.

Anësori francez duket së shumë shpejt do të bëhet më klub të ri, i cili tashmë është në fund të karrierës.