"Shpërthen" trajneri i Bologna-s: Gjyqtari ndihmoi Juventusin

"Shpërthen" trajneri i Bologna-s: Gjyqtari ndihmoi Juventusin

Ndihmës trajneri i Bologna-s, Emilio De Leo, ka thënë se do të kishte qenë mirë nëse gjyqtari do të shikonte incidentin e Matthijs de Ligt në VAR.

De Ligt goditi topin me krahun e tij dhe zyrtarët në kabinën e VAR-it e njoftuan gjyqtarin pas një kontrolli të heshtur.

Ndërsa gjyqtari nuk shkoi fare për ta rishikuar rastin.