Pacolli: Gjithçka gati për nisjen e ndërtimit të apartamenteve në Thumanë
Sharr Travel

Pacolli: Gjithçka gati për nisjen e ndërtimit të apartamenteve në Thumanë

Kreu i AKR -së Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka përfunduar projekti për ndërtesat dhe apartamentet që pritet të ndërtohen në Thumanë të Shqipërisë, pasi ky vend u godit nga tërmeti më 26 nëntor.

Ai tha se gjithçka është gati për të nisur ndërtimi.

Ky projekt financohet nga Familja Pacolli përmes fondacionit “Behgjet Pacolli”.