Veshjet më të mira në eventin “SAG Awards”

Veshjet më të mira në eventin “SAG Awards”

Eventi i 26-të “Annual Screen Actors Guild Awards”, mblodhi emra të mëdhenjë të Hollywoodit, për të zgjedhur filmat më të mirë të vitit, të dielen pasdite.

Aty morën pjesë shumë yje të Hollivudit, ndërsa në sy ranë edhe veshjet më të mira.

Jennifer Anistoni, aktorja 50- vjeçare u veçua prej veshjeve më të mira, së bashku me legjendat e tjera hollivudiane si: Scarlett Johanssoni, Jennifer Lopezi dhe Charlize Theroni.

Ato ishin kujdesur që me veshjet e tyre të merrnin gjithë vëmendjen në këtë event të rëndësishëm ndërkombëtar.