De Bruyne zbulon formacionin e tij të ëndrrave
Sharr Travel

De Bruyne zbulon formacionin e tij të ëndrrave

Ylli i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne ka zbuluar formacionin e tij të ëndrrave, të përbërë me bashkëlojtarë dhe ish bashkëlojtarë.

Ky formacion i De Bruyne përbëhet me lojtarë me të cilët ka luajtur te Chelsea dhe Manchester City.

Pjesë e tij është edhe Eden Hazard, tani ylli i Real Madridit.

Formacioni i De Bruyne:

Portier: Cech

Mbrojtës: Walker, Kompany, Terry, Mendy

Mesfushorë: Fernandinho, D. Silva, Lampard

Sulmues: Hazard, Aguero, Sterling