Beyonce zbulon veshjen e saj të plotë në BET Awards
Sharr Travel

Beyonce zbulon veshjen e saj të plotë në BET Awards

BET Awards u mbajt në mënyrë virutale këtë vit për shkak të pandemisë.

Ndërsa Beyonce regjistroi fjalimin e saj në shtëpi, ajo prapë u vesh si për një qilim të kuq normal dhe bëri foto sesionin e saj.

Beyonce kishte flokët drejt e me një zinxhir të zbukuruar qafe me diamant, fustan të zi me kadife të zezë, pa rripa, doreza dore të gjata dhe të thella dhe taka të zeza./Telegrafi

Ajo ndau edhe fotografi nga afër të pamjes në faqen e saj.

Në fjalimin e saj, Beyoncé inkurajoi fansat e saj që të vazhdojnë lëvizjen Black Lives Matter dhe të votojnë.