Besnik Tahiri uron Amerikës 4 korrikun

Besnik Tahiri uron Amerikës 4 korrikun

Zëvendëskryeministri Besnik Tahiri, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në 244 vjetorin e pavarësisë.

Ai tha se ndihet krenar që i takon vendit më proamerikan në botë.

Zëvendëskryeministri Tahiri, shprehet mirënjohës për përkrahjen e SHBA-se dhënë Kosovēs dhe qytetarëve të saj.

Njoftimi i plotë:

Ndihem krenar që i takoj vendit më proamerikan në botë. Mirënjohës për përkrahjen e SHBA-ve dhënë Kosovēs dhe qytetarëve të saj.Të bekuar me madhështinë dhe rolin e SHBA-ve globalisht.
Urime 4 Korriku
Zoti e bekoftë miqësinë e Kosovës me SHBA-të
Zoti i bekoftë Shtetet e Bashkuara të Amerikës


MË SHUME NGA Aktuale