Mane kërkon nga Liverpool që të transferoj sulmuesin Ismaila Sarr

Mane kërkon nga Liverpool që të transferoj sulmuesin Ismaila Sarr

Sulmuesi i Liverpool-it, Sdio Mane i ka sugjeruar skuadrës së tij, që gjatë kësaj vere ta transferojë bashkëkombësin e tij, Ismaila Sarr.

Sarr që luan në pozitën e sulmuesit të krahut aktualisht është lojtar i skuadrës së Watford.

Edhe trajneri Jurgen Klopp e pëlqen jashtëzakonisht shumë lojtarin dhe e sheh si zëvendësuesin adekuat të Xherdan Shaqirit që pritet të largohet në verë.