Super-aksion, Limani dyfishon avantazhin e Dritës

Super-aksion, Limani dyfishon avantazhin e Dritës

Drita ka dyfishuar avantazhin në duel me Sileksin, raporton RTKLive.com.

Kampionët e Kosovës pas një super-aksionin shënuan edhe golin e dytë të cilën e realizoi kapiteni Ardian Limanin në minutën e 80-të.

Sileks dhe Drita po luajnë në Shkup në kuadër të rrethit të dytë të Europa League.

Drita është në rrugë të mirë për të kaluar në rrethin e tretë në Europa League, dhe do të bëhej skuadra e parë kosovare që kalon në rrethin e tretë. /RTKLive/