Emily Ratajkowski vazhdon të inspirojë me veshjet e shtatzënisë

Emily Ratajkowski vazhdon të inspirojë me veshjet e shtatzënisë

Ditë pasi zbuloi se është rreth 20 javë shtatzënë, Emily Ratajkowski tashmë ka treguar se moda e saj edhe si shtatzënë është fantastike.

Super modelja deri më tani po shmang veshjet super të gjera dhe plotësisht të mbuluara.

Në vend të tyre, veshjet e Emily janë të ngushta dhe shfaqin barkun e rrumbullakosur.

Me stilin e lehonisë që evoluon, Ratajkowski duket se ka zgjedhur të ruaj stilin e saj personal.

Më poshtë gjeni dy stilimet e fundit të modeles:

Foto: GettyImages

/Telegrafi/